Rooster

Rooster kantine-indeling 2018

(Telefoonnummer TOBSpin: 020 - 633 34 74)

* Tasje en sleutels halen bij familie Wijte, Meteorenweg 361 Tuindorp Oostzaan.

b.g.g. bij familie Letschert, Schutterweg 5 (om de hoek bij familie Wijte)



Afbeeldingsresultaat voor gastvrouw 

28-3-2019 donderdag v.a.19.30 avond Gerard van Putten

29-3-2019 vrijdag v.a. 19.30 Racketavond Ben Peperkamp

31-3-2019 zondag v.a. 13.00 Toss Middag ?

1-4-2019 maandag

v.a. 09.15 Koffie Instuif Heinz B en Els H

v.a.19.30 avond Pien Balk-de Wit

2-4-2019 dinsdag

v.a. 13.00 Middag Instuif Karin K en Margriet Wijte

v.a. 19.30 avond Andre Hofstee

3-4-2019 woensdag

v.a. 19.30 avond Susan Gebhardt

4-4-2019 donderdag

v.a. 19.30 avond Henk Verwillegen

5-4-2019 vrijdag

v.a.18.30 Racketavond Erik Plat

6-4-2019 zaterdag

v.a. 09.30 competitie damesdubbel 17 +

Jitka Znamenackova

nieuw Venus Zhang

v.a. 13.00 competitie herendubbel 17 +

Guus Hoonhout

nieuw Jitske Brinksma

7-4-2019 zondag

v.a. 09.30 competitie mix dubbel Tob 1

Astrid Van Houts

nieuw Kitty Jansen

v.a. 13.00 competitie mix dubbbel Tob 2

Gerda Karbet

nieuw Nine Kappers

8-4-2019 maandag

v.a. 09.15 Koffie Instuif Heinz B en Els H

v.a. 19.30 avond Esther Kohinor

9-4-2019 dinsdag

v.a. 13.00 Middag Instuif Karin K en Margriet Wijte

v.a. 19.30 avond Gerard Lippens

10-4-2019 woensdag

v.a. 19.30 avond Martin Blok

11-4-2019 donderdag

v.a. 19.30 avond Hennie Letschert

12-4-2019 vrijdag

v.a. 19.00 competitie mix dubbel

Erik Beukenkamp

1 baan buiten v.a. 20.00 Racketavond

13-4-2019 zaterdag

v.a. 09.30 competitie heren  17+  Tob 1

Diana Bolhoven

nieuw Wijnoudt Bergmans

v.a. 12.00 competitie heren dubbel 17+  Tob 2

v.a. 13.00 Jasper Leenarts

nieuw Dirk van der Kooij

v.a. 14.00 competitie heren 2

v.a. 16.30 Nico Sibrandi

nieuw Alexander de Jonge

14-4-2019 zondag

v.a. 13.00 Toss Middag Joke Bouman

15-4-2019 maandag

v.a. 09.15 Koffie Instuif Heinz B en Els H

v.a. 19.30 avond Marieke Pleizier

16-4-2019 dinsdag

v.a. 13.00 Middag Instuif Karin K en Margriet Wijte

v.a. 19.30 avond Camille Piorunek

17-4-2019 woensdag

v.a. 19.30 avond Aziz Kahn

18-4-2019 donderdag  

v.a. 19.30 avond Jaap Helleman

19-4-2019 vrijdag

v.a. 19.30 Racketavond Ingmar Schönhage

20-4-2019 zaterdag

v.a. 09.30 competitie heren dubbel 17+ Tob 2

Co van Berkel

nieuw Krokus van der Waals

v.a. 12.30 competitie dames dubbel 17+

Karin Kwant

nieuw Anna Polowczyk

21-4-2019 zondag

1 e  Paasdag

22-4-2019 maandag

v.a. 10.00 competitie mix dubbel Tob 2

Dennis Koers

nieuw Tim van der Kamer

v.a. 13.00 competitie mix dubbel Tob 1

Barry Sachs

nieuw Wilco Sterke

23-4-2019 dinsdag

v.a. 13.00 Middag Instuif Karin K en Margriet Wijte

v.a. 19.30 avond Tom Zwaak

24-4-2019 woensdag

v.a. 19.30 avond Rick Goudberg

25-4-2019 donderdag

v.a.19.30 avond Klaas de Preijker

26-4-2019 vrijdag

competitie Mix dubbel

Lindsy Griffioen

1 baan buiten v.a. 19.30 Racketavond

27-4-2019 zaterdag

v.a. 13.00 middag Cars Herijgers

28-4-2019 zondag

v.a. 13.00 Toss middag Diana Bolhoven

29-4-2019 maandag

v.a. 09.15 Koffie instuif Heinz B  en Els H

v.a. 19.30 avond Daniëlle Egberts

30-4-2019 dinsdag

v.a. 13.00 Middag Instuif Karin K en Margriet Wijte

v.a. 19.30 avond Simon Bouman